Yazar: Editörler: Doç. Dr. Gözde MERT ve Prof. Dr. Recep KÖK
Sayfa Sayısı: 367
ISBN: 978-625-6627-28-4
Ölçüler: 16 X 24

Günümüzde teknoloji ve yenilik, girişimcilik dünyasının itici güçleri haline gelmiştir. “Teknoloji ve Yenilikçilik Odaklı Girişimler” adlı bu eser, bu iki önemli kavramın, girişimcilik üzerindeki etkilerini derinlemesine inceleyen, kapsamlı ve çok yönlü bir çalışma olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kitap, alanında uzman 20 yazar tarafından kaleme alınmış olup, 17 bölümden oluşmaktadır ve her bir bölüm, girişimcilik ekosisteminin farklı bir yönünü mercek altına almaktadır.

“Teknoloji ve Yenilikçilik Odaklı Girişimler” kitabı; girişimcilik, teknoloji ve yenilikçilik konularında kapsamlı ve derinlemesine bilgiler sunan, her biri alanında uzman yazarlar tarafından kaleme alınmış, değerli bir kaynak kitaptır. Bu kitap, sadece girişimciler için değil, aynı zamanda girişimcilik ekosisteminde yer alan herkes için önemli bir başvuru kaynağıdır. Her bir bölüm, okuyuculara yeni perspektifler kazandırmayı ve onları kendi girişimcilik yolculuklarında bir adım öteye taşımayı amaçlamaktadır.

İnanıyoruz ki, “Teknoloji ve Yenilikçilik Odaklı Girişimler” kitabı, girişimcilik yolculuğunuzda size ilham verecek, yol gösterecek ve başarıya ulaşmanızda önemli bir kaynak olacaktır.

Bu Kategorideki Diğer Kitaplar